Marketing - Co je Marketing a proč Marketing využívat

ÚVOD - SLUŽBY - MARKETING


Marketing je našim oborem už de facto od roku 1997-98, kdy vznikl náš první statický web, a to ještě pěkně postaru jazykem html. Už tehdy se začal řešit Marketing a jeho návštěvnost a čtenost obsahu. Od té doby se toho stalo hodně, ale jedna věc se nezměnila. Stále je v hledáčku našich aktivit především Marketing. A proto, že se považujeme za jedny z nejpovolanějších, chceme zde zveřejnit vše, co se točí kolem slova MARKETING.

Co je to Marketing?

Co je Marketing? Marketing (česky občas i Marketink)  je něco, bez čeho se nedá podnikat!
A trochu jinak: Marketing je každá aktivita, která pomáhá najít, uspokojit a udržet zákazníka.

Marketing Management Kotler Keller 14. vydání

Marketing je společenský a řídící proces, kterým jednotlivci a skupiny získávají to, co potřebují a požadují prostřednictvím tvorby, nabídky a směny hodnotných výrobků s ostatními.
Philip Kotler

Marketing je proces objevování, tvoření a přinášení hodnot, které uspokojí potřeby zákazníka.

Podpoříme váš projekt sestavením dlouhodobé marketingové strategie, marketingovými plány nebo analýzou dosavadních marketingových aktivit. Jsme specialisté na Marketing v prostředí českého Internetu:

Zkušenosti Marketingu k pronajmutí

Vaše prostředky využijeme na maximum. Nepotřebujete neomezené finanční prostředky, abyste uspěli! Stačí jen vědět jak na to a vybrat správný směr a cestu. Využijte zkušenosti našeho marketingového specialisty. Sjednejte si schůzku.

Marketingový Audit - kontrola a analýza marketingových aktivit

Potřebujete názor nezávislé osoby na vaše marketingové aktivity? Stačí se jen ozvat a zbytek doladíme. Nechte si z oboru Marketingu poradit od profesionálů.

Kontaktovat nás je tak snadné...


ADMIoN na Firmy.cz


 

UŽITEČNÉ ČLÁNKY O MARKETINGU

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?