Shoptet - Co je Shoptet a co eshop od Shoptetu nabízí

ÚVOD - NÁPOVĚDA - SHOPTET


Od roku 2008 vytváříme, spravujeme a optimalizujeme Shoptet e-shopy. Mezi naše zákazníky patřili Parfémy SP, Planet Outdoor, Wolfgang, Hodinky BMA, ArmyCraft a mnohé další. Některé se v oboru drží od svého založení. Jiní přirozeným vývojem změnili svůj obor podnikání.

V současné době pečujeme o e-shop s gastro specialitami C.I.P.A. Store a připravujeme další e-shop na platformě Shoptet. Jsme schopni vám pomoci u Shoptet s nastavením SEO pro získání předních pozic ve vyhledávačích, navrhneme strukturu kategorií, vytvoříme obsahové šablony, napojíme na vyhledávače zboží, spustíme PPC účty a mnoho dalšího, bez čeho se v dnešní době on-line businessu neobejdete, i když správně zvolíte Shoptet, jako dodavatele vašeho e-shopu.  

Tvorba e-shopu Shoptet

Nabízíme přípravu a spuštení e-shopu u Shoptet, a to včetně všech souvisejících služeb. Potřebujete pro své podnikání eshop? Rádi vám s e-shopem od Shoptetu pomůžeme.

Administrace e-shopu Shoptet

Založili jste si eshop, ale skočili jste do eshopu po hlavě? Potřebujete dát vše dopořádku případně hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s administrací Shoptet e-shopu? Rádi vám e-shopem od Shoptetu pomůžeme.

Poradenství k platformě Shoptet

Potřebujete nezávisle poradit a probrat možnosti, které vám nabízí eshop od Shoptetu? Ozvěte se nám. Shoptet známe jako vlastní boty. Nabízíme odborné konzultace k Shoptet platformě.

Něco o Shoptetu

Akciová společnost Shoptet byla založena 13. 8. 2009 za účelem poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály a dalších, viz: Shoptet, a.s.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru s pohodlnou administrací tvorby a správy obsahu

Optimalizace stránek

SEO - Optimalizace stránek pro vyhledávače a přirozenou/neplacenou návštěvnost z předních pozic vyhledávačů

Správa PPC kampaní

Získejte optimalizovaný provoz PPC kampaní díky Správě PPC kampaní od ADMIoN, který čerpá z letitých zkušeností.

Novinky v oboru