Správa webových stránek - ADMIoN Praha

ÚVOD - SLUŽBY - SPRÁVA - SPRÁVA, ADMINISTRACE  A  AKTUALIZACE  WEBOVÝCH  STRÁNEK


Správa webových stránek - Správa webů je vhodná služba pro klienty, kteří marně hledají čas nebo energii, aby se plně věnovali svým webovým stránkám nebo se souvislosti se správou webových stránek učili - úprava fotografií, tvorba html kódu, nastavení prvků atd.. Dalším důvodem "proč využít správu webu od ADMIoN" bývá nezájem dodavatele webu zajišťovat pravidelné aktualizace obsahu stránek.

Nabízíme jednorázové i pravidelné aktualizace a správu obsahu webových stránek (správu webu) s přesahem našich oborů - SEO, PPC, Copywriting atd.
Stačí zaslat podklady a ideálně alespoň stručnou představu jak s aktualizací stránek naložit. O vše ostatní se postaráme.

Příklad z praxe: Prostudujeme zaslané podklady. Zanalyzujeme vyhledávací dotazy a klíčová slova. Zaslané podklady textově zpracujeme. Přiložené fotografie upravíme v profesionálních editorech. Nově vytvořený obsah necháme zaindexovat vyhledávači. S odstupem času vše prověříme, případně vylepšíme.

Správa webových stránek v souladu s Content Marketingem

Nejsme jen obyčejní "editoři" obsahu do vašeho webu. Jsme SEO specialisté. Jsme Copywriteři. Jsme odborníci na webový obsah. Vše co vložíme na Internet má hloubku a účel. Před každým zpracovaným článkem provedeme analýzu klíčových slov. Podíváme se na konkurenci. Prověříme možnosti a vyhodnotíme potenciál. Najdeme další možnosti jak vám zajistit úspěch na Internetu.

Chcete předat někomu serióznímu webové stránky do správy? Ozvěte se nám.

Kontaktovat nás je tak snadné...


ADMIoN na Firmy.cz


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?