Správa webových stránek - ADMIoN Praha

ÚVOD - SLUŽBY - SPRÁVA - SPRÁVA  A  AKTUALIZACE  WEBOVÝCH  STRÁNEK


Nemáte čas plně se věnovat webovým stránkám? Nechcete se učit nové věci nebo dodavatel stránek sliboval i pravidelné aktualizace obsahu a nyní s vámi nekomunikuje? To jsou nejčastější důvody klientů, proč noví zákazníci vyhledávají naše odborné služby: Správa webových stránek.

Nabízíme jednorázové i pravidelné aktualizace a správu obsahu webových stránek (správu webu) s přesahem našich oborů - SEO, PPC, Copywriting atd.
Stačí zaslat podklady a alespoň stručnou představu jak s aktualizací stránek naložit. O vše ostatní se postaráme.

Příklad z praxe: Prostudujeme zaslané podklady. Zanalyzujeme vyhledávací dotazy a klíčová slova. Zaslané podklady textově zpracujeme. Přiložené fotografie upravíme v profesionálních editorech. Nově vytvořený obsah necháme zaindexovat vyhledávači. S odstupem času vše prověříme, případně vylepšíme.

Správa webových stránek v souladu s Content Marketingem

Nejsme jen obyčejní "vkladatelé" obsahu do vašeho webu. Jsme SEO specialisté. Jsme Copywriteři. Jsme odborníci na webový obsah. Vše co vložíme na Internet má hlavu, patu a hlavně: hloubku a účel. Před každým zpracovaným článkem provedeme analýzu klíčových slov. Podíváme se na konkurenci. Prověříme možnosti a vyhodnotíme potenciál. Najdeme další možnosti. 

Chcete předat někomu serióznímu webové stránky do správy? Ozvěte se nám.

Kontaktovat nás je tak snadné...


ADMIoN na Firmy.cz


 

Jak zvýšit návštěvnost stránek?