Správa PPC kampaní - Efektivní správa a vedení PPC kampaní

ÚVOD - SPRÁVA - SPRÁVA PPC KAMPANÍ >>> doporučujeme: NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA SPRÁVY PPC KAMPANÍ


Našim klientům poskytujeme profesionální správu PPC reklamních kampaní  a celých PPC účtů (Seznam Sklik, Google Ads - AdWords), a to jednorázově i dlouhodobě.
Ať máte v plánu do PPC reklam investovat řádově stokoruny nebo statisíce, pomůžeme vám.
Každý má možnost, mít PPC reklamu na Internetu v pořádku.
O to my se postaráme. Už žádné zbytečně vyhozené peníze do špatně nastavených prokliků. Každá koruna se počítá.

Zajímá vás reklama na Seznamu a Google?

Správně nastavenou PPC reklamou na Seznamu a Google, a to díky správě PPC kampaní od ADMIoN, se o vás dozví všichni uživatelé Internetu. Oslovit své potenciální zákazníky tak můžete i s nízkými náklady. Výhodou PPC reklamy je její rychlost: do 24 hodin o vás může vědět každý a efektivita: platíte jen za osloveného uživatele, který klikne na reklamní sdělení.

Do každé nové práce se zakousneme s elánem

Profesionální správa PPC kampané obnáší správně postavit a optimalizovat účet, kampaně a sestavy PPC reklamy. To vše vyžaduje především na úvodu spolupráce hodně pozornosti. S velkým úsilím a odhodláním si sedneme nad každou novou výzvou. Dokud není práce odvedena na výbornou, nepolevujeme. Co to vše obnáší? Poznat zákazníka. Odhalit, co dělá konkurence. Zanalyzovat klíčová slova. Pohrát si s texty inzerátů. Navrhnout, případně opravit přistávací stránky pro reklamu. A makat na 100%!
Kdy můžeme začít? Do 25 minut od domluvení spolupráce!

4 věci, které při správě PPC kampaní oproti konkurenci fakt umíme?

CENÍK SPRÁVY PPC REKLAMY, KAMPANÍ A SESTAV OD SPECIALISTŮ NA PPC

Chcete získat naši péči o PPC reklamu na Internetu? Ozvěte se nám!

Máte zájem o servis služeb Správa PPC kampaní? Využijte kontakty. Napište nám vzkaz nebo rovnou zavolejte na 775 213 667. Poskytujeme sousedské slevy a podporu. Je vaším sídlem Praha 5 nebo Praha 13, máte možnost získat slevu až 13 % z měsíčního využívání správy PPC kampaní.


Informace pod čarou - Co je PPC

PPC je systém On-line aukce (dražby ceny) reklamy s výhodou platby za kliknutí na reklamu - Platba za kliknutí (anglicky pay-per-click, PPC). PPC reklama a inzerce je vysoce efektivní možnost, jak přilákat na své internetové projekty potenciální návštěvníky a zaplatit až za to, že dorazí k vám. V ČR jsou nejpopulárnější PPC systémy: Seznam Sklik, Google Ads, Facebook.

A důležitá poznámka: Pokud nevyužíváte PPC reklamu vy, jistě ji využívá váš konkurent a díky vaší pasivitě to má tak jednoduší.


HESLA: Správa PPC kampaní - Audit PPC - Audit PPC kampaní - PPC Praha - PPC kampaně Praha - Správa a vedení PPC - PPC reklama Praha - Marketing PPC - PPC systémy - Optimalizace PPC kampaní


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?