Správa PPC reklamy a webových stránek

JSTE JEN JEDEN KLIK OD ZÁKAZNÍKA - SPRÁVA PPC REKLAMY NA SEZNAMU A GOOGLE

Správný, vyvážený a efektivní provoz PPC reklamy vyžaduje jak potřebné znalosti, tak i čas, který se inzertnímu účtu musí věnovat. Správa PPC reklamy není jen vytvoření kampaní, sestav a inzerátů. Vše se musí neustále ladit a přizpůsobovat konkurenci i návštěvníkům a jejich požadavkům. Mějte stále aktualizovaný účet. Tím ušetříte hodně starostí i vložených finančních prostředků.
Přečtěte si o nabízené službě Správa PPC reklamy a kampaní a získejte více informací: Správa PPC reklamy a kampaní.

JEN AKTUALIZOVANÝ WEB JE DOBRÝ WEB - SPRÁVA OBSAHU WEBOVÝCH STRÁNEK

Máte webové stránky, ale z rlzných důvodu nezvládáte například pravidelné aktualizace obsahu webu? Pošlete nám potřebné podklady a my se postaráme o vše potřebné. Nechejte správu obsahu webových stránek na profesionálech!
Chcete mít aktualizovaný a plně aktuální web? Pokračujte na stránku: Správa webových stránek.

SPRÁVA E-SHOPU

Zakládáte nový e-shop nebo provozujete e-shop, na který máte málo času? Postaráme se vám o jeho rozvoj. Můžeme správně vkládat nové položky, optimalizovat stávající nebo XML feed pro správné zobrazování produktů ve vyhledávačích zboží jako Zboží.cz nebo Heureka.

SPRÁVA PROFILŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH JAKO FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER a další

Kdo není na sociálních sítí, jako by nebyl. A kdo je má, stává se nakonec jen jejich otrokem! A proto nabízíme našim zákazníkům správu účtů a profilů na sociálních sítí Facebook, Instagram, Twitter a další. Postaráme se jak o vkládání příspěvků a aktualit, tak i o korektní komentáře a doskuzi s diskutujícími fanoušky a followery. Nechte vaše firemní Pí-ár profesionálům!

SPRÁVA SLUŽEB NA INTERNETU

Nestíháte, nezvládáte nebo neovládáte všechny služby související s provozem internetového projektu? A že jich je: Firmy.cz, Moje firma na google, Google Analytics, Google Search Console, Google Tags a mnoho dalších ... Pravidelně se budeme o tyto vaše služby starat. A nejen to! Spousta z nich potřebujete pravidelně dohlížet nebo aktualizovat. S námi o starost míň.

SPRÁVA ODKAZOVÉHO PORFOLIA

Linbuilding

 


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?