Jak vytvořit webové stránky - Jak vyrobit webové stránky

ÚVOD - SLUŽBY - TVORBA - TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK - JAK VYTVOŘIT WEBOVÉ STRÁNKY


Článek JAK VYTVOŘIT WEBOVÉ STRÁNKY se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Mnoho z uživatelů Internetu zadává do vyhledávacího políčka vyhledávačů slovní spojení klíčových slov: Jak vytvořit webové stránky. Jak to víme? To je náš obor. Vědět, kdo co hledá a podle toho i vytvořit webové stránky, aby se zobrazovaly na uživatelské dotazy na předních pozicích ve vyhledávačích a tím si stránky získaly přirozenou - organickou návštěvnost.

Ať už vás zajímá jak vytvořit webové stránky z jakéhokoliv důvodu, pojďme rovnou k jádru problému, tj. Jak vyrobit webové stránky!

Nebudeme nyní řešit jaké stránky a pro jaké účely potřebujeme vyrobit webové stránky. Vezmeme to nyní čistě technicky a naší technickou otázkou je výroba stránek. Na konci článku zkrátka chceme mít hotové webové stránky.

Naše možnosti:

Možností je samozřejmě více, ale toto jsou ty nejčastější. S trochou sebezapření, trpělivosti a především s nebývalou špetkou zájmu se čtením nápověd, diskuzí, diskuzních fór atd., to zvládne každý. Jde jen o to, co za svou snahu získáte.

Nejprve ale otázky čistě technické:

Adresa webových stránek - její výběr a zakoupení

Pro jednoduchost si řekněme, že chcete založit webové stránky s adresou dle vašeho jména. Vaše jméno je Křestní Příjmení. Takže nyní jen zjistit, zda adresa www.krestniprijmeni je volná a dále, jaké jsou volné varianty národních koncovek. Jsme v Čechách a tak se přímo nabízí využít koncovku .CZ. Jsme v Evropě a tak můžeme popřemýšlet i o koncovce .EU. Jeden z rodičů byl slovák a chceme psát o sloveské kuchyni a proto zauvažujme o .SK. Pojedeme na webu těžký mezinárodní business a proč nepopřemýšlet o koncovce .COM. Další možnosti jsou koncovky jako .HOLIDAY, .PHOTO, .GALLERY a podobně. 
Zajímá vás jaké jsou volné? Navštivte stránku nějaké registrátora. Např.: www.webglobe.cz/domeny 


ADMIoN na Firmy.cz


 

Doporučujeme z oboru:

Jak zvýšit návštěvnost stránek?