Tvorba stránek, e-shopů, obsahu webů, analýzy návštěvnosti a audity kvality

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Potřebujete vytvořit nové nebo upravit stávající webové stránky? Nabízíme tvorbu webových stránek přesně dle vašich požadavků a přání. Pro tvorbu webů používáme náš vlastní redakční systém pro tvorbu a správu obsahu webovách stránek - RS ADMIoN. Jedná se o vysoce kvalitní nástroj pro tvorbu webových stránek s možnostmi individuálního rozšížení o potřebné funkce a doplňky. 
Potřebujete vytvořit firemní webové stránky na míru? Pokračujte na: Tvorba webových stránek a dozvíte se víc.

TVORBA E-SHOPŮ NA PLATFORMĚ SHOPTET

Chcete rozjet podnikání na Internetu a chystáte se spustit vlastní e-shop? Nejlepším nástrojem pro tento krok je platforma Shoptet, na které jsme připravili již více jak 50 e-shopů. Vše navrhneme, vytvoříme, naplníme a spustíme. Jsme schopni jen připravit základní strukturu e-shopu, ale také spravovat jednotlivé položky elektronického obchodu. Máte zájem o svůj e-shop? Pokračujte na stránku: Tvorba e-shopu.

COPYWRITING - TVORBA TEXTOVÉHO OBSAHU WEBOVÝCH STRÁNEK A E-SHOPŮ

Chybí vám kvalitní textový obsah? Z vašich návštěvníků se nestávají zákazníci? Máte málo objednávek a tak celkově: projekt neprodává? Zpracujeme vám texty pro vaše webové stránky - popisky zboží, obsah kategorií atd.. Nejen že budou plně optimalizované pro vyhledávače, ale i tak budou psané pro návštěvníky, tj. pro lidi.
Potřebujete zpracovat poutavý text, který zaujme? Pokračujte na stránku Copywriting a dozvíte se víc.

TVORBA ANALÝZ KLÍČOVÝCH SLOV

Klíčová slova! U nich končí i začíná úspěch každého internetového projektu a je jedno zda jde o webové stránky, internetový obchod nebo PPC reklamu. Vždy jsou zapotřebí znát vyhledávací trendy potenciálních návštěvníků a uživatelů, tj. vašich možných zákazníků. Zpracujeme vám analýzu klíčových slov. Odhalíme nová slova. Porovnáme s konkurencí. Najdeme potenciál jak uspět!

ZPRACOVÁNÍ AUDITŮ KVALITY INTERNETOVÝCH PROJEKTŮ

Máte webové stránky nebo internetový obchod a nevíte, zda je na adrese vše v pořádku? Napomůže audit! Projekt prověříme ze všech stran. Najdeme chyby. Najdeme nedostatky. Najdeme ale i rezervy. Audit kvality webových stránek vám otevře oči a napoví, co je zapotřebí pro úspěch a zisk na Internetu učinit.
Zvažujete zpracování Auditu webových stránek? Přečtěte si více informací na stránce: Audity webových stránek.

ZPRACOVÁNÍ PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ

Pro potřeby internetových projektů jako jsou webové stránky nebo e-shopy nabízíme také jako doplňkovoou službu zpracování produktových fotografií zboží nebo výrobků, a to od jednoduchách produktových fotografií až po složité aranžované fotografie s atmosférou dle zadání.


 

Jak zvýšit návštěvnost stránek?