Moderní webové stránky

ÚVOD - SLUŽBY - TVORBA - MODERNÍ WEBOVÉ STRÁNKY


Webové stránky, stejně jako vše ostatní, podléhají módním trendům. Nejde jen o výběr barev jako v módních kolekcích, ale trendy ve tvorbě webu rozhodně jsou. moderní webové stránky ovlivňují především technologie, a to nejen na webu jako takovém, ale především technologie zobrazení. Před deseti patnácti lety nikdo neslyšel o responzivních webech, které se samy upravovaly podle šířky zařízení, na kterém se zobrazovaly. Širokoúhlé monitory. HD monitory. 4K monitory. Ale stejně tak i tablety a mobilní telefony na výšku nebo i na šířku. Podle preferencí brouzdání samotného uživatele. Před dvaceti lety existovaly jen statické webové stránky psané pouze v html. Následně na webu začalo něco blikat nebo se pohybovat. Za to vděčíme prvním krůčkům java scriptu nebo flash animacím. 

MÍSTO PRO NABÍDKU:

Nabízíme moderní webové stránky s redakčním systémem na míru a dle požadavků zákazníků s cenou od 25.000 Kč. Neváhejte a ozvěte se a získáte nejen webové stránky s CRM systémem v češtině určený pro české prostředí, ale také "balíček služeb", které se pro Internet hodí.
Tvorba webových stránek od ADMIoN Praha je sázka na jistotu.

A dnes? Dnes je moderní web někde úplně jinde

Moderní web je napojen na databáze. Při procházení obsahem a strukturou webu dochází k nejrůznějším proměnným. Obsah webu je individualizován na míru návštěvníka. Moderní webové stránky umožňují využívat nástroje moderní webové analytiky. Moderní webové stránky spolupracují s nejrůznějšími moderními marketingovými nástroji a jsou napojeny na služby externích dodavatelů. Moderní webové stránky generují xml feedy pro srovnávače zboží. Moderní webové stránky toho zkrátka umí více, než většina běžných uživatelů ví a zná.

NEPODCEŇUJTE MODERNIZACI WEBOVÝCH STRÁNEK A JEJICH AKTUALIZACI

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru s pohodlnou administrací tvorby a správy obsahu

Optimalizace stránek

SEO - Optimalizace stránek pro vyhledávače a přirozenou/neplacenou návštěvnost z předních pozic vyhledávačů

Správa PPC kampaní

Získejte optimalizovaný provoz PPC kampaní díky Správě PPC kampaní od ADMIoN, který čerpá z letitých zkušeností.

Novinky v oboru