Systém PPC reklamy: Seznam Sklik - ADMIoN

ÚVOD - SPRÁVA - SPRÁVA PPC KAMPANÍ - SEZNAM SKLIK


PŘIPRAVUJEME.

Sklik vyhledávače Seznam je český reklamní systém, umožňující tvorbu a správu reklamy na tzv. principu PPC (Pay Per Click), neboli platby za proklik, tj. inzerent ve většině případů hradí vstup návštěvníka na webové stránky až v okamžiku, kdy klikne na reklamní sdělení - textový inzerát nebo grafický banner.
Minimální cena za proklik je nyní 0,50 Kč (v minulosti bylo možné inzerovat od 0,20 Kč).
S reklamním systémem Sklikem je možné inzerovat jak ve vyhledávací síti, tak i v obsahové síti.

To základní:

Retargeting v Skliku

Práce s publikem návštěvníků webových stránek se v systému Sklik jmenuje Retargeting. Jak název tohoto nástroje napovídá, jedná se o možnost znovucílení reklamního sdělení na návštěvníka webu v minulosti. V praxi to jistě znáte: Jednou navštívíte nějaký web a od té doby jeho reklamu vidíte téměř všude, kam jen na Internetu vkročíte.
Retargeting je postaven na principu předem nadefinovaného připomínání obsahu stránek skrze inzerát (kampaň či sestavu) dle retargetingového seznamu nebo kombinací seznamů. V případě, že se s tímto nástrojem pracuje správně, zvládá budovat mnoho konverzí, tj. dokončení cílů na webu: nákup, registrace, odběr obsahu atd. Retargeting je velmi efektivní nástroj a je proto vhodné ihned po vytvoření uživatelského účtu začít připravovat (vytvářet) alespoň základní retargetingové seznamy uživatelů a kombinace.

Správa PPC reklamy od ADMIoN

Nabízíme správu PPC uživatelských účtů v systému Seznam Sklik, a to od založení nových uživatelských účtů až po trvalou a pravidelnou měsíční správu kampaní, inzertních sestav i aktualizace samotných reklam, včetně Retargetingu.

Služby přehledně:

Máte zájem o správu PPC v Skliku od Seznamu od nás?

Kontaktovat nás je tak snadné...


ADMIoN na Firmy.cz


 

Jak zvýšit návštěvnost stránek?