Seznam Sklik - Systém PPC reklamy na Seznamu

ÚVOD - SPRÁVA - SPRÁVA PPC KAMPANÍ - SEZNAM SKLIK - REKLAMA NA SEZNAMU


Sklik vyhledávače Seznam je český reklamní / inzertní systém, umožňující tvorbu a správu reklamy na principu PPC (Pay Per Click), neboli platby za proklik, tj. inzerent ve většině případů hradí za vstup návštěvníka na webové stránky až v okamžiku, kdy klikne na reklamní sdělení - textový inzerát nebo grafický banner.

Služby správy PPC inzerce v Seznam Sklik přehledně:

 

Seznam Sklik

Minimální cena za proklik je nyní 0,50 Kč (v minulosti bylo možné inzerovat od 0,20 Kč).
S reklamním systémem Sklik je možné inzerovat jak ve vyhledávací síti, tak i v obsahové síti.

To důležité pro provoz Seznam Skliku:

Retargeting v Skliku od Seznamu

Práce s publikem návštěvníků z minulosti se v systému Sklik jmenuje Retargeting. Jak název tohoto nástroje napovídá, jedná se o možnost znovucílení reklamního sdělení na návštěvníka webu v minulosti. V praxi to jistě znáte: Jednou navštívíte nějaký web a od té doby jeho reklamu vidíte téměř všude, kam jen na Internetu vkročíte.
Retargeting je postaven na principu předem nadefinovaného připomínání obsahu stránek skrze inzerát (kampaň či sestavu) dle retargetingového seznamu nebo kombinací seznamů. V případě, že se s tímto nástrojem pracuje správně, zvládá budovat mnoho konverzí, tj. dokončení cílů na webu: nákup, registrace, odběr obsahu atd. Retargeting je velmi efektivní nástroj a je proto vhodné ihned po vytvoření uživatelského účtu začít připravovat (vytvářet) alespoň základní retargetingové seznamy uživatelů a kombinace.

Správa PPC reklamy na Seznamu od ADMIoN

Poskytujeme profesionální správu a vedení PPC uživatelských účtů v systému Seznam Sklik, a to od založení nových uživatelských účtů až po trvalou a pravidelnou měsíční správu a tvorbu kampaní, inzertních sestav i aktualizace samotných reklam, včetně Retargetingu.

Přehled v rozhraní Seznam Sklik

Máte zájem o správu PPC v Skliku od Seznamu od nás?

Kontaktovat nás je tak snadné...

Možnosti cílení na uživatele v Seznam Sklik

Praktické informace o Skliku od Seznamu

Možnosti cílení 


ADMIoN na Firmy.cz


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?