SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

ÚVOD - OPTIMALIZACE - SEO


Máte nové webové stránky nebo stránky už nějakou dobu běží a nenarazily na jediného návštěvníka? Marně hledáte své stránky ve vyhledávačích? Je snadnější najít na Internetu Chucka Norrise než vaše firemní stránky? Odpověď na otázku proč tomu tak je, znáte: "Něco je špatně". Stránky obsahují chyby, nedostatky, nevyužívají svůj potenciál, mají rezervy v obsahu, poráží vás konkurence, které své stránky optimalizují nebo mají web v lepším stavu.

Kdo se o vaše webové stránky bude starat? Náš SEO Specialista!

V okamžiku zahájení spolupráce vaše webové stránky převezme do své péče náš SEO specialista, který vykoná všechny potřebné kroky a úkony, aby vaše stránky dostal na přední pozice ve vyhledávačích.

SEO - optimalizace obsahu stránek pro umístění na předních pozicích ve vyhledávačích

Metoda SEO je o dodržení principů a plného využití potenciálu, které webové stránky nabízejí. A ty principy SEO musíte znát a umět je vhodně použít. Na správném místě i ve správný čas.
Věříme, že ve vašem oboru jste jednička! Ale pokud vašim oborem není Internet Marketing, pravděpodobně se na svém webu při tvorbě a správě obsahu dopouštíte chyb. Právě to brzdí váš zisk předních pozic, růst a profit. V mnoha případech se chyb dopustil i dodavatel webových stránek, a to ve snaze "šmahem" dodělat zakázku a jít na další. My se optimalizací stránek pro vyhledávače zabýváme od roku 2005. Neumíme postavit pergolu, přeložit odborné texty nebo nemáme dodávku k pronájmu. My umíme dostat potenciální zákazníky na váš web!

Jak jdeme na přední pozice? Poctivým SEO!

Chcete dostat webovky mezi uživatele vyhledávačů? Ozvěte se a dáme věci do pořádku.

Kontaktovat nás je tak snadné...

CO JE TO SEO?

Na otázku "Co je to SEO" můžeme ve zkratce odpovědět tak, že SEO je metoda, která má za cíl dostat všechny důležité prvky webu do symbiózy a rovnováhy a na předem nadefinovaná klíčová slova umístit webové stránky na navštěvované přední pozice ve vyhledávačích. Metoda SEO je využitelná jak pro vyhledávač Seznam, tak i Google.

SEO se musí využívat s rozumem a nesmí v žádném případě dojít k situaci, že vyhledávač nabyde dojmu, že úpravy na webu jsou realizované ne ve prospěch návštěvníků. ale jen za účelem ovlivnění výsledků ve vyhledávačích. Po překročení tenké hranice již hovoříme o Black Hat SEO - neboli o zakázaných technikách jak ne-optimalizovat webové stránky.
Zajímá vás Co je to SEO podrobněji? Přečtěte si stránku: Co je to SEO?


ADMIoN na Firmy.cz


 

Jak zvýšit návštěvnost stránek?