SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO optimalizace)

ÚVOD - OPTIMALIZACE - SEO - (tzv. SEO OPTIMALIZACE)


ADMIoN Praha nabízí profesionální SEO servis služeb (SEO; optimalizace stránek pro vyhledávače) zajišťující zlepšení pozic ve vyhledávačích a zvýšení návštěvnosti stránek z organických výsledků vyhledávačů Seznam a Google.

Co dokáže SEO?

Máte nové webové stránky nebo stránky už nějakou dobu běží a nepřivítaly jediného návštěvníka? Marně hledáte své stránky ve vyhledávačích? Je snadnější najít na Internetu Chucka Norrise než vaše firemní stránky? Odpověď na otázku "proč tomu tak je", znáte: "Něco je špatně".
Stránky obsahují chyby, nedostatky Neoptimalizované webové stránky nevyužívají plně svůj potenciál. Stránky mají nevyužité rezervy v obsahu, a proto vás poráží konkurence, která své stránky optimalizuje nebo má webovky v lepším technickém stavu. Právě tyto problémy řeší SEO metoda, kterou používáme téměř 20 let.

Kdo se o vaše webové stránky bude starat? Náš SEO Specialista!

V okamžiku zahájení spolupráce vaše webové stránky převezme do své péče náš SEO specialista, který vykoná všechny potřebné kroky a úkony, aby vaše stránky dostal na přední pozice ve vyhledávačích.


ZVÝHODNĚNÉ SEO TARIFY PRO ZÁKAZNÍKY

seo 10

pro menší firmy a živnostníky

hodinová sazba: 1300 Kč
počet hodin: do 10 / měsíc
Objednat konzultaci

seo 20

zlatá střední cesta

hodinová sazba: 1200 Kč
počet hodin: 11 - 29 / měsíc
Objednat konzultaci

seo 30

seo bez kompromisů a čekání

hodinová sazba: 1100 Kč
počet hodin: 30 a více / měsíc
Objednat konzultaci


SEO - optimalizace obsahu stránek pro umístění na předních pozicích ve vyhledávačích

Metoda SEO je o dodržení principů a plného využití potenciálu, které webové stránky nabízejí. A ty principy SEO musíte znát a umět je vhodně použít. Na správném místě i ve správný čas.

Věříme, že ve vašem oboru jste jednička! Ale pokud vašim oborem není Internet Marketing, pravděpodobně se na svém webu při tvorbě a správě obsahu dopouštíte chyb. Právě to brzdí váš zisk předních pozic ve vyhledávačích, ekonomický růst a profit.
V mnoha případech se chyb dopustil i dodavatel webových stránek, a to ve snaze "šmahem" dodělat zakázku a jít na další.
My se optimalizací stránek pro vyhledávače zabýváme od roku 2005. Neumíme postavit pergolu, přeložit odborné texty nebo nemáme dodávku k pronájmu.
My umíme dostat potenciální zákazníky na váš web!

Jak jdeme na přední pozice? Poctivým SEO!

Související a další služby k SEO:

Chcete dostat webovky mezi uživatele vyhledávačů? Ozvěte se a dáme věci do pořádku.

Kontaktovat nás je tak snadné...

CO JE TO SEO?

Na otázku "Co je to SEO" můžeme ve zkratce odpovědět tak, že SEO je metoda, která má za cíl dostat všechny důležité prvky webu do symbiózy a rovnováhy a na předem nadefinovaná klíčová slova umístit webové stránky na navštěvované přední pozice ve vyhledávačích. Metoda SEO je využitelná jak pro vyhledávač Seznam, tak i Google.

SEO se musí využívat s rozumem a nesmí v žádném případě dojít k situaci, že vyhledávač nabyde dojmu, že úpravy na webu jsou realizované ne ve prospěch návštěvníků. ale jen za účelem ovlivnění výsledků ve vyhledávačích. Po překročení tenké hranice již hovoříme o Black Hat SEO - neboli o zakázaných technikách jak ne-optimalizovat webové stránky.
Zajímá vás Co je to SEO podrobněji? Přečtěte si stránku: Co je to SEO?


ADMIoN na Firmy.cz


 

Klíčová slova a hesla: SEO - Optimalizace pro vyhledávače - Optimalizace webu - Optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO Praha - SEO webu - SEO optimalizace - SEO servis

Naše SEO služby

SEO Servis
SEO Audit webu

Z oboru SEO

Zajímavé články

Jak zvýšit návštěvnost stránek?