SEO Marketing - Marketing přes vyhledávače

ÚVOD - SLUŽBY - SEO - SEO MARKETING


SEO Marketing? Co tím chtěl asi uživatel vyhledávače Google říci? A proč to má hned kolem 300 vyhledávacích dotazů průměrně každý měsíc? SEO marketing se nejmenuje ani firma, web ba dokonce ani služba nebo metoda. Co je tedy SEO marketing? Pravděpodobně nějaká zkomolenina vzniklá tichou poštou. Pokud tomu tak tedy je, tak se jako SEO marketing jeví nejpravděpodobněji Content Marketing. SEO je totiž hodně zaměřené na obsah a přidanou hodnotu pro návštěvníky, čtenáře, uživatele a v neposlední řadě i vyhledávače. Stejně tomu tak je i v případě Content Marketingové strategie. 

Kvalitní, široký, obsáhlý obsah pozitivně ovlivňuje SEO. Ať je vaším oborem cokoliv, na 99% lze o něm vytvořit zajímavý, hodnotný, potřebný a hledaný obsah, která na vaše stránky přivede nové návštěvníky, které si časem přeměníte na platící zákazníky. A to by právě mohl být SEO Marketing. Potřebujete kvalitní obsah pro webové stránky? V tom případě vám pomůže Copywriter.

Máte zájem SEO Marketing využít ve svůj prospěch? Ozvěte se nám. Společně probereme možnosti jak pomocí obsahu webových stránek přilákat do obchodu nové zákazníky. Využijte naše kontakty.

Další možnostní co by mohlo být SEO Marketing je SEM - Search Engine Marketing, neboli Marketing vyhledávání nebo Marketing ve vyhledávání. Tomuto oboru se také lidově (volně v překladu) říká Marketing pro vyhledávače, vyhledávací marketing nebo také Marketing skrze vyhledávače.


ADMIoN na Firmy.cz


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?