Kdo mi udělá webové stránky

ÚVOD - SLUŽBY - TVORBA - TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK - KDO MI UDĚLÁ WEBOVÉ STRÁNKY


***

Při "courání" Internetem jsem narazil na uživatelský dotaz "Kdo mi udělá webové stránky" a tak jsem se rozhodl na něj odpovědět a samozřejmě přidat i pár neotřelých zajímavostí, takže to nebude jen článek s odpovědí na otázku: Kdo mi udělá webové stránky, ale bude to tak trochu o webech a lidech za nimi.

Kdo mi udělá webové stránky - vzhled

Kdo mi udělá webové stránky aby byly pěkné? No za tím stojí osoba, které se říká Webdesigner, protože dělá na designu webu. Webdesigner je zpravidla grafik, tj. osoba, která to umí s grafickými editory, zná nejrůznější typy příloh, grafických šablon, nástrojů a podobně. Další osobou, která udělá webové stránky pěkné, je kódér. Ten vezme design a rozřeže ho na pidikousky, které poskládá zase k sobě. A proč to dělá? No třeba proto, aby se web choval správně v různých prohlížečích, a také fungoval třeba na mobilech stejně jako na monitorech počítačů.

Kdo mi udělá webové stránky - chování

Za funkčností webu a otázkou Kdo mi udělá webové stránky je bezesporu programátor. Ten pomocí příkazů, výpisů z databáze a podobně zpracuje zdrojový kód webu. Programátor pracuje s nulami a jedničkami, které zpravidla běžný uživatel a návštěvník webu ani nevidí.

Kdo mi udělá webové stránky - obsah

Tak už máme vyřešené otázky kdo mi udělá webové stránky aby byly funkční a pěkné, ale k čemu mi budou, když jsou prázdné a já je neumím naplnit. No a nyní zase pěkně zeširoka. Webové stránky obsahem naplní Editor nebo Administrátor. Kde se ale takový obsah vezme, když není? Obsah pro webovky vytvoří Copywriter.

Kdo mi udělá webové stránky - diváci

Dělat webové stránky které nikdo nenavštíví je zbytečnost. A proto jsou tu odbornosti, lidé, kteří zajistí, aby se na web někdo podíval, někdo někde kliknul a něco si na webu přečetl. Osoby zodpovědné za návštěvnost diváků jsou SEO specialisté.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru s pohodlnou administrací tvorby a správy obsahu

Optimalizace stránek

SEO - Optimalizace stránek pro vyhledávače a přirozenou/neplacenou návštěvnost z předních pozic vyhledávačů

Správa PPC kampaní

Získejte optimalizovaný provoz PPC kampaní díky Správě PPC kampaní od ADMIoN, který čerpá z letitých zkušeností.

Novinky v oboru