Podpora - poradenství, školení, podpora návštěvnosti a On-line podnikání

ÚVOD - PODPORA - PORADENSTVÍ - ŠKOLENÍ - KONZULTACE


PORADENSTVÍ - SEDNEME SI NA TO SPOLEČNĚ

Potřebujete se s někým poradit, rozšířit obzory a dozvědět se, jak to na Internetu opravdu funguje? Rádi byste se On-line podnikání věnovali sami, ale chcete mít oporu v profesionálech, kteří vás navedou správným směrem?
Využijte naše Poradenství.
Sedneme si na to společně. Můžeme se scházet nárazově nebo i pravidelně, a to dle vašich potřeb.
Akce: 1 hodina poradenství ZDARMA!
Zajímá vás poradenství od ADMIoN? Pokračujte a čtěte dál: Poradenství

ŠKOLENÍ - NAUČTE SE VŠE, CO UMÍME MY

Chcete proškolit sebe, prodejní tým nebo rovnou celou firmu zasvětit do tajů úspěchu na Internetu? Objednejte si naše školení. Jeho obsah vám připravíme na míru, přesně dle vašich požadavků. Můžeme školit optimalizaci, správné vkládání nových položek do e-shopu, vytváření PPC reklam nebo se můžeme pobavit celkově o Marketingu.
Uvažujete o školení? Navštivte stránku Školení a dozvíte se více o naší nabídce.

TECHNICKÁ PODPORA S PROVOZEM STRÁNEK

Máte toho až nad hlavu a při představě, že po celodenní práci, místo klídku s rodinou, se ještě musíte věnovat pravidelné aktualizaci stránek nebo optimalizaci a výstupům marketingových nástrojů? Přehoďte tuto "pakárnu" na nás. O vše se vám postaráme a vám zbyde čas na to nejcenější: přeci na vás!

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV

Na Internetu se vše točí kolem klíčových slov. Zjistit která to jsou, jak si stojí v konkurenčním prostředí a nebo rovnou na jakých pozicích je v současnosti váš web je základem úspěchu. My víme jak na to. Jsme schopni zanalyzovat celé prostředí Internetu a pomoci vám například jak s optimalizací stránek, tak i s výběrem adresy domény, odkazů, url adres, popisků a podobně.


ADMIoN na Firmy.cz


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?