Obchodní podmínky a licenční ujednání

Obchodní podmínky a licenční ujednání se vztahuji především na redakční systém ADMIoN (dříve Veresy) z dílny ADMIoN (dříve Zlepšujeme).

Objednávka a služby

V okamžiku vytvoření objednávky na zhotovení webových stránek s využitím redakčního systému ADMIoN a dohody, ať už písemné nebo ústní, získává zákazník právo využívat ke správě obsahu webových stránek na své doméně, redakční systém ADMIoN, a to včetně doplňků a rozšíření dle rozsahu konkrétní zakázky. Některé funkce redakčního systému mohou být s ohledem na individální požadavky zákazníka nedostupné. Zároveň zákazník získává webhosting pro uložení obsahu a e-mailingové služby (Ceník služeb).

Práva a povinnosti uživatele a dodavatele

Majetkem zákazníka jsou veškeré informace a obsah vložený prostřednictvím redakčního systému. Redakční systém i nadále zůstává majetkem dodavatele. Uživatel webových stránek, a to i včetně administrace, se nestává majitelem softwarového řešení pro tvorbu, správu a úpravu webových stránek na své doméně. Softwarové řešení redakčního systému ADMIoN je výhradním duševním majetkem dodavatele.

Dodavatel redakčního systému si vyhrazuje právo zakázat:

  • kopírovat redakční systém jako celek i jeho části
  • upravovat redakční systém nebo jeho části
  • nabízet a obchodovat s redakčním systémem

Dodavatel nenese zodpovědnost za poškození funkčnosti webových stránek, rozhraní administrace, ztrátu dat, a to bez možnosti obnovení. Zákazník porušením smluvních podmínek a licenčních ujednání může ztratit právo využívat redakční systém, a to bez náhrad. Z porušení podmínek a ujednání se zákazník dále vystavuje možným právním postihům.

Převedení práv (k doméně nebo uživatelskému účtu) k užívání nesmí dojít bez vědomí dodavatele řešení redakčního systému.

Redakční systém ADMIoN je postaven pro servery dodavatele, a proto si vyhrazujeme právo k tomu, aby webové stránky a redakční systém byly spuštěny jen na serveru dodavatele pod uživatelským účtem dodavatele.


Důležité poznámky pod čarou

Tyto podmínky a ujednání byly v minulosti (od 1. 1. 2014) v podobném znění zveřejněny na adrese veresy.cz a zlepsujeme.cz. Každý zákazník svou objednávkou s těmito podmínkami souhlasí. Bez souhlasu, ústního nebo písemného, není možné využívat redakční systém ADMIoN.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru s pohodlnou administrací tvorby a správy obsahu

Optimalizace stránek

SEO - Optimalizace stránek pro vyhledávače a přirozenou/neplacenou návštěvnost z předních pozic vyhledávačů

Správa PPC kampaní

Získejte optimalizovaný provoz PPC kampaní díky Správě PPC kampaní od ADMIoN, který čerpá z letitých zkušeností.

Novinky v oboru