Internet Marketing od ADMIoN Praha

ÚVOD - SLUŽBY - MARKETING - INTERNET MARKETING


Internetový Marketing neboli Marketing na Internetu je obor podpory prodeje, který se provádí v prostředí Internetu. Není výjimkou, že tyto marketingové aktivity se označují také jako e-marketing, nebo elektronický marketing.

Internetové a marketingové On-line studio ADMIoN poskytuje služby spadající právě pod Internet Marketing, a to: Správa PPC reklamy, SEO optimalizaci stránek, podpora a vyhodnocení marketingových aktivit.

Využít služby externí internetové marketingové agentury je výhodné z mnoha důvodů: Nižší náklady pro podnik, větší flexibilita, vyšší odbornost služeb, více zkušenostní z oboru.

Máte zájem podpořit obchodní aktivity na Internetu? Napište nám.

Kontaktovat nás je tak snadné...


ADMIoN na Firmy.cz


 

Co je INTERNET MARKETING? Internet marketing (jinak také digitální, online, internetový či webový) je označení pro propagaci produktu, služeb nebo jiných aktivit v prostředí internetu. Obor Internet Marketing zahrnuje řadu dalších podoblastí (například content marketing nebo e-mailing), které se navzájem doplňují, a to za účelem dosažení synergického efektu. Veškeré marketingové aktivity se odehrávají ve specifické prostředí Internetu. Internetový marketing jde skvěle ruku v ruce s výkonnostním marketingem, protože vstupy a výstupy lze na 99% měřit a zjistit tak výkon marketingu.
Více v článku: Co je Internetový marketing.

Jak zvýšit návštěvnost stránek?