Guerillový marketing - Guerilla marketing

ÚVOD - MARKETING - GUERILLOVÝ MARKETING


Máte omezené zdroje a potřebujete z kampaně doslova vytřískat maximum a zároveň se ničeho nebojíte (neštítíte). Pak je tu přesně pro vás marketingová koncepce s názvem: Guerillový Marketing! Ve volném překladu Guerilla Marketing získává význam: partizánský marketing. Tento marketingový přístup je velmi jednoduchý. Při jeho použití má Marketing velice dlouhý ocásek. Ještě dlouho po tom všem se bude o vás mluvit. Je zapotřebí vše ale velmi zvážit, abyste získali efekt, jaký potřebujete. Ale ne nadarmo se říká, že i negativní reklama je reklama, takže částečné obavy z Guerilla Marketingu stranou a s chutí do práce.

V případě, že tedy máte jak se lidově říká "koule" na využití principů Guerillového marketingu, můžete originálně oslovit cílové publikum. S využitím netradičních a překvapivých metod vytvořte marketingovou kampaň! Vyvolejte silné emoce. Pobuřte. Šokujte! 

Guerilla Marketing není plácačka na mouchy, ale kladivo na mouchy!

Chcete aby se o vás všude mluvilo? Pak Guerilla Marketing je přesně pro vás! Základem tohoto partizánského boje je: Moment překvapení. Udělat něco, co nikdo nečeká. Něco, co tu ještě nebylo. Nemůžete hodit druhou ledovou kouli do vojenského prostoru a doufat, že to pomůže. To tady už bylo. Musíte doslova vymyslet něco, co tu ještě nikdy nebylo!

Základní principy Guerilla Marketingu

Buďtě originální
Buďte kreativní
Buďte agresivní

Splňte tři body a publikum vás bude milovat

Když splníte všechny tři zmíněné body, takže budete opravdu hodně orignální, hodně kreativní a také přiměřeně agresivní, získáte popularitu. Všude se o vás bude šuškat. Všude se to bude šířit. Ustojíte pak ale dopad Guerilla Marketingu?
Guerilla marketing není drahý, ale je náročný na čas, energii a lidskou mysl. No a pak jsme v Čechách. Aby vše klaplo, nic se nesmí vykecat. A zde je jádro pudla této marketingové cesty. Když se to vše vykecá, nebude to šokovat! A znáte to pořekadlo: Tři dokáží udržet tajemství, pokud dva z nich jsou mrtví? Jazyk za zuby a hlavně nic nevykecat domovnici. Pak to ví celá ulice!

 


ADMIoN na Firmy.cz


 

Wellness Oáza Zdraví Praha 6

Jak zvýšit návštěvnost stránek?