Možnosti redakčního systému ADMIoN

S redakčním systémem ADMIoN máte opravdu obrovské možnosti, které jinde jen tak nenajdete. Jeho používáním máte nekonečnou svobodu bez omezení na funkcionalitě nebo vzhledu. Obrovskou výhodou redakčního systému ADMIoN je fakt, že jsme přímo jeho autoři. A tak v případě, že máte nějakou individuální potřebu na funkci nebo vzhled webu, zvládneme vše doprogramovat nebo graficky navrhnout.

Sdělte nám svá přání. Splníme!

Už při prvním jednání nám můžete sdělit jak se mají webové stránky chovat nebo vypadat. Líbí se vám doplněk u konkurence? Koukáte po atraktivním vzhledu někde mezi šablonami? Žádný problém! Zpracujeme, naprogramujeme, navrhneme a nasadíme. S námi a redakčním systémem ADMIoN můžete cokoliv!

Vyzkoušejte nekonečné možnosti ADMIoNu. Napište nám.

Admion sklízí úspěchy

Náš redakční systém ADMIoN sklízí úspěchy. Jen v první polovině roku 2018 byl CMS systém z dílny Zlepšujeme.cz nasazen na více jak 100 webech.

přečíst celé

Responzivní design

Největší novinkou RS ADMIoN je 100% responzivní design nejen webových stránek na výstupu, ale také v administraci webu. Nyní můžete ovládat pohodlně obsah stránek i z mobilu nebo tabletu.

přečíst celé

Z Veresy je ADMIoN

K 1. 3. 2018 dochází k přejmenování redakčního systému Veresy který vyvíjíme od roku 2012 na nový název: ADMIoN.
Nové funkce, nový vzhled, nové jméno.
Přejeme příjemné křtiny :)

přečíst celé